Portal_background_image

جلسه همفكري و ترويج فرهنگ بيمه اماكن مسكوني و تجاري

این جلسه در روز دوشنبه مورخ 98/7/23 در محل کار مدیر کل مدیریت بحران استان مرکزی در راستای افزایش ضریب نفوذ بیمه به منظور همفکری و ترویج فرهنگ بیمه ، ترغیب و تشویق مردم به استفاده از بیمه اماکن مسکونی و تجاری شهری و روستایی در برابر مخاطرات طبیعی با رئیس شورای هماهنگی بیمه استان تشکیل گردید .

در این جلسه در خصوص اهمیت همکاری ستاد مدیریت بحران ، شورای هماهنگی بیمه ، تشریح قانون جدید مدیریت بحران ، عضویت رئیس سازمان مدیریت بحران کشور در شورای عالی بیمه و شرکت نماینده شورای هماهنگی بیمه استان در ستاد پیشگیری ، هماهنگی و فرماندهی عملیات پاسخ به بحران بحث و بررسی گردید .

در ادامه ملکی رئیس شورای هماهنگی بیمه استان بیان نمودند فرهنگ سازی بیمه در صورتی عملی خواهد شد که آموزش و آگاهی بین مردم به خوبی صورت گیرد و جلسات مستمر در این مورد با دهیاران برگزار و با تشکیل کار گروه فنی بیمه کلیه دستگاه های مؤثر بخصوص شرکت های بیمه و کارگزاریها در جهت اطلاع رسانی این موضوع اهتمام لازم را داشته باشند. ضمناً در مورخ 98/7/15 نیز جلسه ای با مدیران شرکت های بیمه به همین منظور تشکیل گردید که در آن جلسه نمایندگان شرکت های بیمه اعلام نمودند ؛ آمادگی دارند با هماهنگی سندیکای بیمه آموزش های لازم را برای ترویج فرهنگ بیمه و ترغیب و تشویق مردم به استفاده از بیمه بالاخص در اماکن مسکونی و تجاری شهری و روستایی در برابر مخاطرات طبیعی برای استفاده کنندگان برگزار و اجرائی نمایند .

در پایان غیاثی مدیر کل مدیریت بحران عنوان نمودند که پیش بینی و پیشگیری دو اصل مهم مدیریت بحران می باشد که قسمت اعظمی از این دو اصل به امور بیمه مربوط می شود .

گالری تصاویر


دسته بندی

کارشناس اداره کل مدیریت بحران


  پاسخ دهید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

   

   
   

  مطالب ویژه
  آخرین اخبار دفاتر استانداری

  آخرین اخبار بخشداری ها