Portal_background_image

تشكيل جلسه شوراي هماهنگي مديريت بحران

جلسه شورای هماهنگی مدیریت بحران در روز یک شنبه مورخ 97/7/29 به ریاست زندیه وکیلی معاون هماهنگی امور عمرانی و جانشین رئیس شورای هماهنگی مدیریت بحران با حضور اعضای شورا در محل سالن جلسات آن حوزه تشکیل گردید .

ابتدا آقای غیاثی مدیر کل مدیریت بحران ضمن عرض سلام و خیر مقدم به دستورالعمل جدید استان های معین تهران اشاره نموده و بیان کردن اداره کل مدیریت بحران در حال برنامه ریزی جهت بازدید از مناطق تعیین شده در شهر تهران می باشد و همچنین از هماهنگی و برگزاری سمینار دو روزه بین استان های معین استان مرکزی و دستگاه های اجرایی مرتبط در آبان ماه خبر دادند .

سپس دیگر اعضای حاضر در جلسه به خصوص مدیر کل هواشناسی ، مدیر عامل شرکت گاز و مدیر کل حمل و نقل جاده ای استان هر کدام در ارتباط با وظایف کاری خود ارائه گزارش نموده و با توجه به نزدیک شدن فصل سرما در جهت آمادگی و مقابله اعلام آمادگی نمودند .

در پایان زندیه وکیلی معاون هماهنگی امور عمرانی نسبت به آمادگی هر چه بیشتر دستگاه های اجرایی و استفاده از امکانات موجود در استان برای مقابله با حوادث احتمالی اشاره نموده و تأکید داشتند می بایست برنامه ریزی های لازم متناسب با وضعیت اقلیمی و بررسی راه های دسترسی توسط دستگاه های اجرایی مرتبط با استفاده از بخش خصوصی صورت پذیرفته و اینگونه موضوعات در شورای هماهنگی مدیریت بحران شهرستان مطرح و تصمیم گیری گردد .

گالری تصاویر


دسته بندی

کارشناس اداره کل مدیریت بحران


  پاسخ دهید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

   

   
   

  مطالب ویژه
  آخرین اخبار دفاتر استانداری

  آخرین اخبار بخشداری ها