Portal_background_image

تشكيل جلسه شوراي هماهنگي مديريت بحران شهرستان كميجان

جلسه شورای هماهنگی مدیریت بحران شهرستان کمیجان در روز چهار شنبه مورخ 97/7/25 به ریاست سرپرست فرمانداری و با حضور معاون مدیر کل مدیریت بحران استانداری و مدیران دستگاه های اجرایی در محل فرمانداری شهرستان تشکیل گردید .

ابتدا آقای امینی سرپرست فرمانداری ، ضمن خیر مقدم و قرائت دستور جلسه در جهت ایجاد آمادگی کامل دستگاههای اجرائی شهرستان در خصوص مقابله با مخاطرات طبیعی زمستانه مطالبی را عنوان نمودند .

سپس حبیبی معاون مدیر کل مدیریت بحران استانداری ضمن تشکر از اقدامات صورت گرفته به ساختار سازمانی اداره کل مدیریت بحران ، چرخه مدیریت بحران و کار گروه های 14 گانه اشاره نموده و به شرح وظایف دستگاه های اجرایی و ارائه راهکارهای لازم در زمینه آمادگی و مشارکت مردم و همچنین آمادگی و هماهنگی های لازم در سطح شهرستان در مواقع بروز حوادث احتمالی پرداختند.

در ادامه مدیران دستگاه اجرایی در ارتباط با پیش بینی و آمادگی زمستانه هر یک ارائه گزارش نمودند ، ضمناً آقای حبیبی پس از جلسه با هماهنگی آقای مرادی شهردار کمیجان و به همراه آقای عیسی آبادی معاون فرماندار از سالن چند منظوره مدیریت بحران آن شهرستان بازدید بعمل آوردند .

گالری تصاویر


دسته بندی

کارشناس اداره کل مدیریت بحران


  پاسخ دهید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

   

   
   

  مطالب ویژه
  آخرین اخبار دفاتر استانداری

  آخرین اخبار بخشداری ها