Portal_background_image

تشكيل جلسه ستاد مقابله با بيماري آنفلوانزاي فوق حاد پرندگان در شهرستان فراهان

چهارمین جلسه مدیریت بحران شهرستان فراهان به ریاست فرماندار و با حضور مدیر کل مدیریت بحران استان با محوریت ستاد مقابله با بیماری فوق حاد پرندگان در روز چهار شنبه مورخ 97/7/18 با حضور اعضاء و دستگاه های مرتبط در محل فرمانداری شهرستان تشکیل گردید .

ابتدا آقای سجادی فرماندار شهرستان ضمن خیر مقدم به مدعوین و تشکر از حضور مهندس غیاثی مدیر کل مدیریت بحران استان در این جلسه بیاناتی را عنوان نمودند و مقرر گردید دستگاه های خدمات رسان بمنظور جلوگیری از ورود بیماری و شیوع آن بدون هماهنگی مدیر واحد و شبکه بهداشت شهرستان از ورود به واحدها جداً پرهیز نمایند و براساس گزارش ارائه شده خوشبختانه طی هفت ماه گذشته سالجاری بیماری تب برفکی در شهرستان مشاهده نشده است .

سپس آقای مهرعلی رئیس شبکه دامپزشکی شهرستان با توجه به ارتباط موضوع به دستور کار جلسه اشاره کرده و بیان نمودند با توجه به اینکه استان های همجوار در حال حاضر درگیر و آلوده به بیماری مذکور شده است ؛ جهت پیشگیری و آمادگی هر چه بیشتر این جلسه برگزار گردیده است .

در ادامه آقای غیاثی مدیر کل مدیریت بحران استان با توجه به نزدیکی فصل سرما جهت پیشگیری و آمادگی های لازم طی مکاتبات انجام شده در این خصوص با فرمانداران و شهرداران تابعه استان توصیه هایی مبنی بر پیش بینی های لازم در جهت کاهش خسارات احتمالی ارائه نموده و بیان نمودند که دستگاه های خدمات رسان می بایست نسبت به آماده سازی ماشین آلات و امکانات خود برای مقابله با حوادث احتمالی اقدام نمایند. و پس از جلسه نیز به اتفاق شهردار از سالن چند منظوره مدیریت بحران شهرستان بازدید بعمل آوردند .

در پایان سجادی فرماندار فراهان ضمن جمع بندی مطالب مطروحه توسط اعضای جلسه با تقدیم لوح تقدیر از تعدادی از فعالان موفق در این حوزه قدردانی نمودند .

گالری تصاویر


دسته بندی

کارشناس اداره کل مدیریت بحران


  پاسخ دهید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

   

   
   

  مطالب ویژه
  آخرین اخبار دفاتر استانداری

  آخرین اخبار بخشداری ها