Portal_background_image

تشكيل جلسه بررسي ايمني شهرك ها و واحدهاي صنعتي استان

جلسه بررسی وضعیت ایمنی شهرک ها و نواحی و ارتقاء ضریب ایمنی واحدهای صنعتی استان در روز چهارشنبه مورخ 97/5/10 در اداره کل مدیریت بحران تشکیل گردید .

براساس اصل پیشگیری و آمادگی مدیریت بحران جلسه بررسی وضعیت ایمنی واحدهای صنعتی به ریاست غیاثی مدیر کل مدیریت بحران و با حضور دستگاه های مرتبط و شهرستان های دارای شهرک صنعتی و واحدهای تولیدی پرخطر در اداره کل مدیریت بحران تشکیل گردید و در این جلسه در رابطه با شناسایی نواقص و کمبود ها در مقابله با حوادث از جمله حادثه آتش سوزی در صنایع و تجهیز پایگاه های آتش نشانی با کمک مالکین صنایع بحث و بررسی گردید و  مقرر گردید :

 • در هنگام صدور پروانه بهره برداری به ایمنی واحد های تولیدی توجه ویژه شود .
 • بازدید های میدانی با محوریت شرکت شهرک های صنعتی صورت گیرد و بررسی شود تا واحدهای تولیدی پرخطر خارج از مجوز دریافتی خود تولید ننمایند .
 • آموزش های ویژه و تخصصی برای آتش نشانان برنامه ریزی و برگزار گردد .
 • سازمان صنعت ، معدن و تجارت استان با همکاری شرکت شهرک های صنعتی بعنوان متولی این بخش نسبت به اجرای برنامه های موصوف و نظارت بر آن اقدام و نتیجه اقدامات را به اداره کل مدیریت بحران اعلام نمایند .
 • جلسات بصورت مستمر و فصلی برگزار شود و حتی الامکان جهت بررسی وضعیت ایمنی واحدهای پرخطر  ، جلساتی در شهرک های صنعتی برگزار گردد .

گالری تصاویر


دسته بندی

کارشناس اداره کل مدیریت بحران


  پاسخ دهید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

   

   
   

  مطالب ویژه
  آخرین اخبار دفاتر استانداری

  آخرین اخبار بخشداری ها