Portal_background_image

آتش سوزي در شهرك صنعتي خمين

در روز جمعه مورخ 97/4/29 ساعت 13:30 یک مورد آتش سوزی در واحد تولیدی محصولات شیمیایی بنام شرکت پویان صنعت در شهرک صنعتی خمین اتفاق افتاد که به محض اطلاع با هماهنگی معاون امور عمرانی و جانشین رئیس شورای هماهنگی مدیریت بحران واحدهای آتش نشانی شهرستان خمین ، اراک و پتروشیمی شازند در محل حاضر و طی عملیات بسیار سخت نسبت به اطفاء حریق اقدام نمودند .

در این حادثه دو نفر در صحنه بر اثر انفجار فوت و یک نفر نیز مصدوم که پس از انتقال به بیمارستان بعلت جراحت بالا ایشان هم فوت نمودند . در این عملیات اطفاء علاوه بر واحدهای آتش نشانی تیم های اورژانس ، عوامل انتظامی ، شهرداری و مسئولین محلی حضور داشتند که بعد از اطفاء بلافاصله ستاد مدیریت بحران شهرستان خمین در محل حادثه به ریاست حقیقی معاون سیاسی استاندار با حضور فرماندار ، مدیر کل مدیریت بحران ، مدیر کل امنیتی و انتظامی استانداری و دیگر اعضاء تشکیل جلسه داد که پس از بحث و بررسی مقرر گردید :

 • دو دستگاه آتش نشانی تا 24 ساعت در محل حادثه حضور داشته باشد .
 • مسئولین HSE سازمان صنعت ، معدن و تجارت استان و شهرک صنعتی با محوریت فرماندار موضوع حریق را علت یابی و در جلسه شورای تأمین مطرح و گزارشات لازم تهیه گردد .
 • مدیریت بحران استان نسبت به احصاء امکانات واحدهای آتش نشانی شهرداریها و واحدهای صنعتی بانظر کارشناسی در شورای تأمین استان مطرح نماید .

گالری تصاویر


دسته بندی

کارشناس اداره کل مدیریت بحران


  پاسخ دهید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

   

   
   

  مطالب ویژه
  آخرین اخبار دفاتر استانداری

  آخرین اخبار بخشداری ها